Kurye ucakkargo

İstanbul Fsm KURYE ucakkargo


FSMKURYE Müşterimizin zamanının ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için, zamanla yarışıyoruz. işimizin heyecanı, zaman geçtikçe yaptığımız yarışta hiç bir süre sönmedi. ümitsizliğe kapılmadan, müşterilerimizin hizmetine koşmaktan her süre için huzur duyduk. Kuryelerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir.


Kuryelerimiz günün her saatinde istanbul merkez ve ilçeleri, bununla beraber iller arası kurye taşımacılığı ile isteğiniz doğrultusunda güven içinde hizmetinizdedir. Göndermek dilediğiniz zarf, paket, konşimento, ordino, öneri dosyası, armağan bunun gibi gönderilerinizi, nerede olursa olsun, hangi hava şartlarında olursa olsun güvenle yerine ulaştırıyoruz.

Arnavutköy Kurye

Ataşehir Kurye

Avcılar Kurye

Bağcılar Kurye

Bahçelievler Kurye

Bakırköy Kurye

Başakşehir Kurye

Bayrampaşa Kurye

Beşiktaş Kurye

Beykoz Kurye

Beylikdüzü Kurye

Beyoğlu Kurye

Büyükçekmece Kurye

Çatalca Kurye

Çekmeköy Kurye

Esenler Kurye

Esenyurt Kurye

Eyüp Kurye

Fatih Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye

Güngören Kurye

Kadıköy Kurye

Kâğıthane Kurye

Kartal Kurye

Küçükçekmece Kurye

Maltepe Kurye

Pendik Kurye

Sancaktepe Kurye

Sarıyer Kurye

Silivri Kurye

Sultanbeyli Kurye

Sultangazi Kurye

Şile Kurye

Şişli Kurye

Tuzla Kurye

Ümraniye Kurye

Üsküdar Kurye

Zeytinburnu Kurye

Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar:


Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi müsait bir zarf yada poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine göndereceği adres, telefon ve teslim alacak şahıs bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekebilir.

Firmamızın Hizmet Verdiği Kurye Hizmetleri:
Kurye hizmetleri, acilen, güvenli bir biçimde veya gizli şekilde teslim edilmesi gereken çeşitli ürün yada ürünlerin taşınmasına destekçi olan çok fazla yararlı hizmetlerdir. Kurye verilmesi gereken öğeler, banka taslakları, hukuki ticari belgeler, posta sipariş öğeleri, filmler ve kasetler, resim veya bilgisayar monitörleri benzeri kırılgan alternatifler benzeri kıymetli bir şey olabilmekte. gerçekte tıbbi malzeme, kan örneği, organ nakli oluşturan özel tıbbi kurye şirketleri vb. var.

FSMKURYE 0212 588 66 60 , 0216 394 39 32


24 saatlik bir motorlu kurye tesliminde çoğunlukla öğeler bir işyerinden alınır ve bir saat arasında başka bir işletmeye teslim edilir. ayrıca konut alımları ve teslimat da yapıyorlar. Kuryeler, ansızın fazla kutu, koli yahut bir kamyona sığabilen herhangi bir şey sunabilir. Ağır ağırlık genel olarak bir minibüste taşınacak, ancak ağır kuryeler de kamyonet kullanıyorlar. bununla birlikte karışık vilayetlerde eşyaları taşımak için daha fazla bisiklet kullanılır, lakin yerli teslimatlarda hava kargo hizmetleri benzeri daha uzun mesafelerde kullanılır.

Piyasada 24 saat motorlukurye hizmeti sunan ve çevrimiçi teklifler sunan çok aşırı sayıda kurye şirketi mevcut. fakat bir kuruluş seçerken aklınızda tutmanız gereken birkaç şey mevcut. Bu hizmet çeşidi neredeyse bulunduğunuz yere bağlıdır ve genel olarak bir kurye şirketi böyle bir hizmet kurye için ilave ücret talep etmektedir. bununla birlikte, son yıllarda Fedex ve Ups'un artarak çoğalması nedeniyle tıpkı gün teslimatlar kurye çok fazla daha ucuza ve daha hızlı geçiş sürelerine kurye sahip olabilmektedir. birçok kurye şirketi hizmet düzeldi ve hatta müşterilerine bazı büyük rekabet izin verir.
Express kurye; moto kurye hizmetlerimiz toplamda 60-120 dakika içinde gönderileriniz alınır. Express kurye, 60-120 dk. içerisinde teslim edilen kurye hizmetlerine deriz. Acil kurye göndermek için bu kurye sistemi kullanılır.
Arabalı Kurye Fsmkurye;

Arabalı Kurye; Araçlı Kurye hizmeti 4 saat benzeri kısa bir zamanda, aynı gün içerisinde, koli yada büyük hacimdeki her çeşitli gönderinin, zamanında teslim edilmesidir. Araçlı Kurye ile kurumlar vasıta masrafından kurtularak, kendi şubelerine ve müşterilerine, gönderilerini zamanında ve hızlı bir biçimde teslim etmiş olacaklardır.

Motorlu Kurye; Müşterilerinin memnuniyetini hedef sektör firmamız, gönderilerinizi, korkmadan, zamanında ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmayı hedef almıştır. alıcı memnuniyetine dayalı fiyat politikamızla, güvenilir ticaret anlayışımız, firmamızın öncelikli prensiplerindendir.
Motorlu Kurye hizmetleri Fsm motorlu kurye hizmetleri istanbul ve yakın illere hızlı güvenilir motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır. istanbul içi 39 ilçeye aktif bir biçimde motorlu kurye sunmakta ve abone müşterilere hususi indirim ve 7/24 kurye hizmetleri sunar. Motorlu kurye hizmetleri gece kurye hizmetine dâhil edilmektedir. Gece kurye hizmetlerimiz toplamda gönderi ederinin iki sert ile sınırlıdır ve ilave bir ücret eklenmez. Kurye normal teslimat süremiz 120-240 dakikalar içerisinden sizlerden gönderileriniz alınır ve bu süreler arasında adreslere rahat ve hızlı bir şekilde teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *